Nejlepší nabídka v České republice!

STŘECHY

AMPLITUDI

Budujeme váš domov

Poskytujeme komplexní služby v oblasti montáže a rekonstrukce střech pro všechny typy rodinných domů, objektů i průmyslových hal. Bez ohledu na to, zda stavíte nový dům, nebo provádíte rozsáhlejší renovaci, naše týmy vám poskytnou profesionální služby.

Kompletní dodávka na klíč

1. Nové střechy

Navrhneme ve spolupráci s vámi a naším architektem nejlepší řešení pro vaši střechu, provedeme kompletní dodávku i montáž.

2. Šikmé střechy

Na šikmé střechy používáme pálené střešní krytiny, betonové střešní krytiny, dodáváme i plechové a plastové střechy či bitumenové pásy. Používáme moderní technologie a materiály, abychom zajistili kvalitu a trvanlivost naší práce.

3. Ploché střechy

Na ploché střechy pokládáme různé druhy asfaltových pásů včetně ochranných nátěrů, můžeme však používat fóliové systémy TROCAL, FATRAFOL, ALKORPLAN, BAUDER, SIKA a další dle vašich preferencí.

4. Nadkrokevní izolace

Provádíme montáž nadkrokevní izolace materiály firem BRAMAC, SATJAM, BAUDER, CREATON. Tato lze provést při kompletní překládce střešní krytiny nebo při stavbě střechy. Podle typu šikmých střech provádíme i izolaci mezi krokvemi nebo izolaci podkrokevní.

5. Zelené střechy

Naší specialitou jsou tzv. zelené střechy, na které můžete také získat dotace.

Postaráme se, aby vaše střecha byla nejen esteticky atraktivní, ale také energeticky účinná a chránila váš domov před povětrnostními vlivy, z toho důvodu provádíme i zateplení a hydroizolaci. Používáme moderní technologie a materiály, abychom zajistili kvalitu a trvanlivost naší práce. Poradíme při výběru střešní krytiny.

Na ploché střechy pokládáme různé druhy asfaltových pásů včetně ochranných nátěrů, můžeme však používat fóliové systémy TROCAL, FATRAFOL, ALKORPLAN, BAUDER, SIKA a další dle vašich preferencí.

Na šikmé střechy používáme výrobky značek BRAMAC, TONDACH, K-BETA, CEMBRIT, CEREATON, CAPACCO a další dle vašeho výběru. Můžete si vybrat i šindele TEGOLA, IKO, VEDAG a jiné.

Provádíme montáž nadkrokevní izolace materiály firem BRAMAC, SATJAM, BAUDER, CREATON.

Dotace můžete získat na tzv. zelené střechy.

Výše a podmínky dotace

Kompletní dodávka na klíč

Státní dotace celkem: až 100 000 Kč

Kdo může požádat?

Vlastníci stávajících rodinných domů.
Vlastníci řadově uspořádaných vymezených bytových jednotek (tzv. řadové domky).
Příspěvkové organizace zřízené územními samosprávnými celky.

Kolik získáte?

Podle typu zelené střechy 700–1000 Kč/m2 plochy vegetačního souvrství zelené střechy.
Maximální výše podpory na podporovanou stavbu je 100 000 Kč.

Způsob vyplacení dotace

Dotace je vyplacena po realizaci zelené střechy na základě žádosti výhradně přes internet přes systém AIS SFŽP ČR pomocí tlačítka PODAT ŽÁDOST.
Žádat můžete před zahájením, v průběhu nebo po dokončení prací.

Možnost kombinace dotací

Dotaci na zelenou střechu můžete kombinovat s dalšími dotačními programi na zateplení, fotovoltaiku, tepelné čerpadlo atd.

Jak postupujeme

Postavíme vám střechu na míru přesně podle vašich představ a bez starostí. Dodávka díla „na klíč“ je realizována v 8 navazujících krocích. Vše začíná obdržením poptávky od klienta a práce končí v okamžiku, kdy je kompletní dílo předáno investorovi.

1. POPTÁVKA

Prvotním krokem k realizaci stavby je vaše poptávka. Tu nám můžete zaslat jednoduchým vyplněním poptávkového formuláře nebo zasláním e-mailu či telefonicky.

2. CENOVÁ NABÍDKA

Na základě zaslané poptávky vám zpracujeme cenovou kalkulaci projektu.

3. PODPIS SMLOUVY

Po schválení finálního projektu s vámi sepíšeme Smlouvu o dílo, na základě níž budeme celý projekt provádět.

4. REALIZACE KROVU

Realizaci krovu provádíme ručně nebo pomocí strojové výroby. Ke strojovému opracování krovu CNC používáme kvalitní obráběcí stroje. Provedeme také další stavební práce spojené s realizací, jako vyzdívku komínů apod.

5. REALIZACE KLEMPÍŘSKÝCH PRACÍ

Pro naše zákazníky umíme vyrobit různé druhy ozdobných prvků z mědi, titanzinku, pozinku či hliníku, samozřejmě provedeme veškeré klempířské práce – montáže okapů, svodů, oplechování komínů atd.

6. REALIZACE KOMPLETNÍ STŘEŠNÍ KRYTINY

Profesionální pokrývači se specializují jak na rovné, tak na šikmé střechy. Před montáží vám nabídneme širokou paletu různých druhů krytin, abychom tak byli schopni vyhovět vašim požadavkům i budoucímu designu domu.

7. DODÁVKA A MONTÁŽ OSTATNÍCH DOPLŇKŮ

Po dokončení pokrývačských prací naši pracovníci dokončí zbývající montáže doplňků, aby celé dílo bylo kompletně dokončeno.

8. PŘEDÁNÍ INVESTOROVI

Kompletní hotovou střechu na klíč předáme investorovi a předáme předávací protokol díla. Naše dlouholeté zkušenosti vedou ke spokojenosti našich klientů.
Zaujala Vás naše nabídka služeb?

Chci cenovou nabídku

Střechy LP3 v2

Kontaktní informace

Jmeno
Jmeno

Adresa realizace

Proč si vybrat nás

  • Nejlepší kvalita
  • Co děláme, umíme dobře
  • PChceme pro vás maximum
  • +Přizpůsobíme se vašim potřebám
  • Specializujeme se na kvalitní certifikované materiály

Šikmé a ploché střechy

Odborné znalosti, které jsme získali za dlouhá léta praxe, nyní úspěšně proměňujeme v kvalitní služby.

Naše střechy zajišťují uživatelům ochranu před vnějšími vlivy díky kvalitním certifikovaným střešním povrchům.